Kolejne cenne wyróżnienia dla WINS!

Kolejne cenne wyróżnienia dla WINS!

Mamy kolejne powody do dumy! Nasza firma została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XV edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2020, XIII edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2020, XIII edycji Konkursu Efektywna Firma 2020 i VIII edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2020. 

W listopadzie 2020 r. Instytutu Europejskiego Biznesu zbadał wyniki finansowe 68 812 przedsiębiorstw w Polsce. Analiza ta została przeprowadzona na podstawie danych za lata 2018-2019, które dostępne są w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Tytuł Geparda Biznesu jest przyznawany firmie, której średnia z dynamik przychodów i zysku netto w badanym okresie czasowym wynosi więcej niż 10%. Wynik naszej firmy to 122,6%. Za Efektywną Firmę kapituła konkursowa uznaje tę, której stosunek zysku netto do przychodów jest wyższy niż 5%. WINS uzyskało tutaj 17,6%. Tytuł Mocna Firma Godna Zaufania otrzymuje firma, która w danym roku jest jednocześnie wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu i Konkursie Efektywna Firma. Natomiast tytuł Brylant Polskiej Gospodarki przyznawany jest firmom, których wartość rynkowa wynosi więcej niż 10 mln zł. Wartość rynkowa naszej firmy w październiku 2020 r. została w sposób uproszczony oszacowana przez organizatora konkursu na kwotę 63,6 mln zł. 

nagroda dla wins

Kolejne otrzymane tytuły świadczą o dużej dynamice rozwoju naszej firmy i jej bardzo efektywnym działaniu. Nie byłoby to możliwe bez codziennej pracy każdego z naszych pracowników. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie!

 

 

 

 

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus