Certyfikat Jakości BIT 2020 dla WINS

Certyfikat Jakości BIT 2020 dla WINS

Z dumą informujemy, że nasza firma otrzymała kolejne wyróżnienie!

Certyfikat Jakości BIT 2020 w przyznany dla Web INnovative Software przez Redakcję BrandIT w dziedzinie “Systemy do zarządzania firmą” świadczy o wysokiej jakości oferowanych przez nas usług. Wyróżnienie to jest potwierdzeniem, że nasza firma jest godna zaufania i postrzegana jest za jedną z najlepszych w swojej kategorii.

Plebiscyt BITy na najlepsze firmy z branży IT został zorganizowany przez Redakcję BrandIT już po raz drugi. W ramach dwóch odrębnych głosowań, jednym dokonanym przez Redakcję i drugim, gdzie głosowali Czytelnicy portalu, zostały wyłonione najlepsze firmy z branży. Głosowanie odbyło się w październiku 2020 r.

Jak przekazują sami organizatorzy, konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, zarówno ze strony firm, jak i samych Czytelników. Dodatkowo, każda ze stron miała możliwość wyrażenia swojej opinii na temat funkcjonowania firm IT podczas trudnego czasu pandemii.

Otrzymanie Certyfikatu Jakości przez WINS uwierzytelnia nasze ogromne zaangażowanie w rozwój systemu wfirma.pl, z którego korzysta tysiące polskich firm. Nie byłoby to jednak możliwe bez ciężkiej pracy całego zespołu WINS. To dzięki Wam nasza pozycja rynkowa ciągle wzrasta!

Dziękujemy!

 

Certyfikat Jakości BIT 2020

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus