Firma WINS otrzymała kolejne nagrody

Firma WINS otrzymała kolejne nagrody

Zawsze miło nam jest pochwalić się kolejnymi nagrodami i wyróżnieniami, a tym razem okazja jest tym bardziej wyjątkowa, ponieważ chodzi nie o jedną, a aż o 4 nagrody przyznawane przez Instytut Europejskiego Biznesu oraz Portal Europejska Firma. Bardzo nas to cieszy, że zostaliśmy uhonorowani tak wartościowymi nagrodami!

4 nagrody dla spółki WINS

Otrzymaliśmy, aż cztery nagrody przyznane za rok 2021, czyli: Gepard Biznesu 2021, Efektywna Firma 2021, Mocna Firma Godna Zaufania 2021, Brylant Polskiej Gospodarki 2021. Nagrody zostały przyznane po dokładnej analizie osiągnięć, przychodów i wartości rynkowej firmy w latach 2019 i 2020 przez Instytut Europejskiego Biznesu. Firmy wyróżnione nagrodami zostały wybrane spośród około 86 tysięcy przedsiębiorstw zarejestrowanych na terenie Polski.

Uważamy, że otrzymane nagrody to efekt naszej pracy i starań, by firma się rozwijała i rosła w siłę oraz zajmowała wysokie miejsce na rynku, dlatego tym bardziej cieszymy się z ich otrzymania.

Nagrody już do nas dotarły i oczywiście zajęły honorowe miejsce w gabinecie naszego prezesa. A już teraz na blogu udostępniamy zdjęcia wszystkich statuetek, które poszerzyły naszą kolekcję.

 

 

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus