Godło Teraz Polska kolejnym wyróżnieniem dla systemu wFirma!

Godło Teraz Polska kolejnym wyróżnieniem dla systemu wFirma!

Miło nam poinformować o kolejnym wyróżnieniu na koncie Web INnovative Software za oprogramowanie księgowo-kadrowe wFirma! Tym razem zostaliśmy nagrodzeni godłem Teraz Polska, dołączając tym samym do elitarnego grona najlepszych technologicznie i jakościowo, polskich produktów.

Na wysokości zadania

Aby sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów i ugruntować naszą pozycję lidera na rynku webowego oprogramowania w Polsce, podjęliśmy decyzję o wzięciu udziału w konkursie Teraz Polska. Wybraliśmy go nie bez powodu - to właśnie w nim wyłaniani są najlepsi z najlepszych na rynku polskim, a samo godło świadczy o wysokiej jakości oferowanych produktów i świadczonych usług, co przyczynia się do zwiększenia zaufania klientów, jak również konkurencyjności firmy.

W tym roku godło przyznano 22. firmom, w tym w kategorii Produkt Informatyczny - oprogramowaniu księgowo-kadrowemu wFirma. 

Otrzymując nagrodę, sprostaliśmy wymaganiom konkursowym, takim jak m.in.: wysoka jakość (potwierdzona dokumentacją), dbałość o aktualizowanie produktu, czy też pozytywne opinie użytkowników.

Wręczenie nagród

Zwieńczeniem konkursu były dwie uroczystości, podczas których reprezentowały nas dyrektor ds. rozwoju Beata Kostrzycka i dyrektor ds. administracyjnych Ewa Szpytko-Waszczyszyn. 

Pierwsza część ceremonii odbyła się w Pałacu Belweder, gdzie laureatom wręczono dyplomy gratulacyjne Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, z wyrazami uznania dla innowacyjnych rozwiązań i z podziękowaniem za umacnianie polskiej marki.

Dyplom gratulacyjny Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

 

Wręczenie dyplomów gratulacyjnych w Pałacu Belweder

 Fot. KAKA.media

Natomiast wieczorem miała miejsce druga część - uroczysta gala w Filharmonii Narodowej, podczas której wręczono statuetki Teraz Polska.

Gala „Teraz Polska”

Fot. KAKA.media

Odrobina refleksji…

Zdobycie godła Teraz Polska to motywacja do dalszego rozwoju i zmierzania w stronę automatyzacji i usprawnień. Dążymy do tego, aby system był kompleksową odpowiedzią na potrzeby przedsiębiorców, umożliwiając im jeszcze efektywniejsze prowadzenie działalności.

Dziękujemy wszystkim klientom, partnerom i pracownikom, których zaufanie i współpraca przyczyniły się do tego sukcesu.

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus