IV Ogólnopolska Konferencja Księgowych, Biur Rachunkowych i Przedsiębiorców KONEL z prelekcją wFirmy

IV Ogólnopolska Konferencja Księgowych, Biur Rachunkowych i Przedsiębiorców KONEL z prelekcją wFirmy

12 października 2023 roku odbyła się IV Ogólnopolska Konferencja Księgowych, Biur Rachunkowych i Przedsiębiorców KONEL, w której mieliśmy okazję uczestniczyć. Wydarzenie jak co roku obfitowało w dużą dawkę wiedzy. Jakiej dokładnie? O tym poniżej.

IV Ogólnopolska Konferencja Księgowych, Biur Rachunkowych i Przedsiębiorców KONEL - najważniejsze tematy

Podczas tegorocznego wydarzenia nie brakowało istotnych tematów dotyczących księgowości, jej cyfryzacji, automatyzacji i wpływu sztucznej inteligencji, jak również spraw związanych z rolą księgowego i jego wpływu na rozwój działalności klienta. Poza tym wyczerpująco przedstawione zostały tematy: zmian podatkowych, Krajowego Systemu e-Faktur czy też restrukturyzacji przedsiębiorstwa. 

Panele realizowali eksperci i praktycy branżowi, dzięki czemu można było wynieść z wydarzenia garść wartościowych informacji. Konferencję prowadziła dziennikarka telewizyjna i radiowa - Anita Białek, a wśród osób występujących znaleźli się: Artur Rossudowski (Prezes ELIKS Audytorska Sp. z o.o.), prof. dr hab. inż. Zbigniew Luty (Prezes Oddziału Dolnośląskiego we Wrocławiu Stowarzyszenia Księgowych w Polsce), czy też Sławomir Hryniewicz (Współzałożyciel i Prezes Stowarzyszenia Przedsiębiorców Kąteckich). 

Poza znaczącą dawką wiedzy z zakresu księgowości i przedsiębiorczości, można było nawiązać nowe kontakty pośród właścicieli biur rachunkowych, księgowych i przedsiębiorców, a co za tym idzie wymienić się doświadczeniami i pomysłami związanymi z rozwojem biznesu.

Nasze stoisko i czynny udział wFirmy na konferencji

Oczywiście jeśli IV Ogólnopolska Konferencja Księgowych, Biur Rachunkowych i Przedsiębiorców KONEL - to również wFirma! Pojawiliśmy się ze swoim stoiskiem, gdzie można było z nami porozmawiać oraz otrzymać merytoryczne materiały ekspertów Poradnika Przedsiębiorcy, a także przydatne gadżety. Dzieliliśmy się wiedzą księgową i kadrową, jak również opowiadaliśmy o naszym systemie dla biur rachunkowych, który - mówiąc najprościej - ułatwia codzienną pracę w biurach rachunkowych.

Jak zawsze nasze stoisko przyciągnęło uwagę wielu uczestników konferencji. Każdy z nich miał możliwość dowiedzieć się więcej o oprogramowaniu wFirma dla Biur Rachunkowych, a my staraliśmy się odpowiedzieć na wszystkie pytania jak najbardziej kompleksowo.

Oprócz spotkań przy stoisku można było wysłuchać prowadzonej przez nas prelekcji "Jak automatyzacja i sztuczna inteligencja zmieniają księgowość". Poruszyliśmy kwestie automatyzacji procesów księgowych, rozwoju kompetencji i dostępu do wiedzy, a także odpowiedzieliśmy na pytanie: "Czy sztuczna inteligencja zastąpi księgowych"? Braliśmy również udział w panelu dyskusyjnym "Krajowy System e-faktur. Wymagania KSeF", gdzie mogliśmy zaprezentować dodatkowe rozwiązania oprogramowania wFirma wspomagające współpracę biuro-klient w KSeF.

IV Ogólnopolska Konferencja Księgowych, Biur Rachunkowych i Przedsiębiorców KONEL - refleksje

Jako wiodący twórcy oprogramowania dla przedsiębiorców i biur rachunkowych cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w konferencji. Oprócz tego, że spotkaliśmy się z naszymi dotychczasowymi klientami, to nawiązaliśmy też nowe kontakty i współprace, jak również podzieliliśmy się wiedzą.

Każde tego typu wydarzenie wzbogaca nas o nowe doświadczenie, pozwala zaktualizować informacje branżowe, a także porozmawiać z biurami rachunkowymi, co przyczynia się do rozwoju oprogramowania. Dlatego już teraz czekamy na kolejne eventy!

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus