Małe i duże sukcesy świętujemy razem!

Małe i duże sukcesy świętujemy razem!

Oprócz dużej ilości pracy w obecnym czasie, warto także znaleźć chwilę na cieszenie się z wspólnych sukcesów. Tym razem okazją do świętowania była udana noworoczna aktualizacja systemu wFirma, która była nie lada wyzwaniem dla wszystkich pracowników i wiązała się z dużą ilością pracy dla każdego z nas.

Wspólne świętowanie sukcesów to już nasza tradycja, oprócz wyjazdów i spotkań integracyjnych, które są okazją do dłuższych spotkań i rozmów w szerszym gronie. Chętnie spotykamy się na krótszy czas, by wspólnie coś zjeść i uczcić duże, ale również i te małe sukcesy, niezależnie od tego czy dotyczą one jednego z nas, danego zespołu czy całej firmy. Każdy wie, że może liczyć na pomoc innych i docenienie jego pracy.

Noworoczna aktualizacja systemu 

Mimo że nieustannie aktualizujemy system i co rusz wprowadzamy nowe rozwiązania, to właśnie noworoczna aktualizacja oprogramowania wFirma jest najważniejszą i największą aktualizacją przez cały rok, ponieważ przynosi ona najważniejsze i największe zmiany, a także nowe funkcje, nad którymi pracujemy wspólnie z naszymi klientami.

W tegorocznej styczniowej aktualizacji jedną z najważniejszych funkcji jakie wprowadziliśmy była możliwość prowadzenia systemu finansowo - księgowego, czyli pełnej księgowości dla wszystkich firm.

Z racji, że wszyscy z nas uwielbiają pizzę, nigdy nie mamy problemu co zamówić, by każdy był zadowolony i zjadł ze smakiem 🍕

 

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus