Otwarcie sklepu Poradnik Przedsiębiorcy

Otwarcie sklepu Poradnik Przedsiębiorcy

Nasi pracownicy - eksperci z zakresu księgowości, podatków, kadr czy prawa pracy od 11 lat dzielą się wiedzą w formie artykułów na portalu Poradnik Przedsiębiorcy i Poradnik Pracownika. W naszej firmie bardzo ważny jest rozwój, dlatego postanowiliśmy pójść o krok dalej i stworzyć dla naszych czytelników kompleksowe ebooki, które są od dzisiaj dostępne w Sklepie Poradnika Przedsiębiorcy. 

Co znajdziesz w naszym e-sklepie?

Tworząc Sklep Poradnik Przedsiębiorcy chcemy szerzyć wiedzę potrzebną każdemu przedsiębiorcy, bez względu na zakres prowadzonej działalności czy wielkość firmy. Stawiamy na merytoryczne i przystępne przekazywanie wiedzy, przy tym wyjaśniając w prosty sposób zawiłości przepisów. Właśnie tego możesz spodziewać się w ebookach, które stworzyliśmy! Są to swoiste kompendia wiedzy w wybranym temacie z zakresu biznesu, tematyki księgowej, prawa czy rozliczania podatków. Informacje zawarte w naszych książkach pomogą w codziennym prowadzeniu działalności i poszerzą już posiadaną wiedzę.

Oprócz publikacji ukierunkowanych na przedsiębiorców i biura rachunkowe, wiele pozycji skierowanych jest także do osób nieprowadzących działalności, ale zainteresowanych tematami około biznesowymi, samorozwojem i wiedzą na temat finansów. W ofercie sklepu znajdują się także produkty znanych i cenionych wydawnictw, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie!

Odwiedź sklep i skorzystaj z promocji na start

Przy powstaniu Sklepu Poradnik Przedsiębiorcy pracowało wiele osób, dlatego tym bardziej cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami tą wiadomością. Dodatkowo z okazji otwarcia, oferujemy liczne promocje cenowe na nasze publikacje! Nie jest to oczywiście koniec naszych działań, już niedługo w sklepie pojawią się kolejne produkty.

Odwiedź Sklep Poradnik Przedsiębiorcy już dziś!

 

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus