Pizza day czyli świętowanie sukcesu kwartalnej aktualizacji systemu!

Pizza day czyli świętowanie sukcesu kwartalnej aktualizacji systemu!

Zespół WINS ponownie pokazał, że jeśli tylko się chce, to można wszystko! Kolejna kwartalna aktualizacja systemu za nami. Pomimo przeszkód wywołanych pandemią udowodniliśmy, że w zespole jest siła!

Dbamy o to, aby zapewniać bezpieczeństwo rozliczeń naszych użytkowników, dlatego nowe funkcje wdrażamy w różnych obszarach: księgowości, kadrach, module do fakturowania oraz Allegro+. Pamiętamy też o nowych użytkownikach systemu, wprowadzając opcję samouczka, tak aby bez problemu mogli zapoznać się z mnogością funkcji, jakie oferuje system.

W ostatniej chwili, tuż przed aktualizacją, dowiedzieliśmy się, że na skutek przesunięcia terminów na mocy tarczy antykryzysowej wprowadzonej przez ustawodawcę funkcje związane z nowym JPK_V7, nad którymi pracowaliśmy przez ostatnie miesiące, będą mogły zostać wdrożone w jesiennej aktualizacji systemu. To nas jednak nie zatrzymało… wręcz przeciwnie! Postanowiliśmy udostępnić klientom efekty naszej pracy już teraz, aby mogli zapoznać się z nowymi obowiązkami ewidencyjnymi, z jakimi będą musieli zmierzyć się na jesień.

Pizza day czyli świętowanie sukcesu aktualizacji

Dbamy nie tylko o dostosowanie systemu do dynamicznie zmieniających się przepisów. Zespoły realizują różne ciekawe projekty. Jednym z nich są wersje robocze faktur sprzedaży, dzięki którym użytkownicy mogą zaoszczędzić czas niezbędny do prowadzenia własnego biznesu.

Również moduł Kadr, płac i ubezpieczeń został rozbudowany o funkcje usprawniające pracę, m.in. dzięki automatycznemu wyliczaniu ekwiwalentu za urlop wypoczynkowy lub masowemu wprowadzaniu dodatków na listach płac i wielu innym. Dokładna lista funkcji wdrożonych podczas najnowszej aktualizacji znajduje się na forum wFirma.pl.

Cieszymy się, że wprowadzone funkcje spotkały się z zadowoleniem i zostały docenione przez naszych klientów. Nie ma nic przyjemniejszego niż udana aktualizacja, nad którą razem pracowaliśmy, no i pozytywny feedback!

Całą firmą – zespoły projektowe, kompetencyjne oraz zarząd – postanowiliśmy uczcić nasz wspólny sukces zgodnie z WINS-ową tradycją tak jak lubimy najbardziej, czyli… organizując Pizza Day!

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus