“Przedsiębiorstwo Przyszłości” to my! Firma WINS uhonorowana kolejną nagrodą 🏆

“Przedsiębiorstwo Przyszłości” to my! Firma WINS uhonorowana kolejną nagrodą 🏆

Pod koniec ubiegłego miesiąca - 29 czerwca, mieliśmy okazję odebrać zaszczytną dla nas nagrodę, czyli Certyfikat “Przedsiębiorstwa Przyszłości”. Bardzo cieszymy się z takiego wyróżnienia, ponieważ nasza firma od lat stawia na rozwój i wdrażanie przyszłościowych rozwiązań.

Komu przyznawane są Certyfikaty “Przedsiębiorstwa Przyszłości”?

Inicjatywą konkursu “Przedsiębiorstwo Przyszłości” jest identyfikacja firm opierających się na nowoczesnym modelu biznesowym, dążącym do rozwoju w sposobie zarządzania firmą, poprzez liczne inwestycje w kapitał ludzki, wiedzę i innowacje, z uwzględnieniem działań podjętych we współpracy z uczelniami wyższymi.

Przedsiębiorstwa wyróżnione nagrodą należą do najbardziej rozwojowych organizacji w Polsce. Firmy te cechuje nastawienie na rozwój swoich pracowników, poprzez inwestycję w podnoszenie ich kompetencji, a także kreowanie nowoczesnych rozwiązań i technologii w duchu wysokiej jakości. Podczas analizy zgłoszeń konkursowych zwracano uwagę także na społeczną odpowiedzialność biznesu.

Uroczysta Gala rozdania nagród

Finał tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Akredytacji „Przedsiębiorstwo Przyszłości” wraz z oficjalnym wręczeniem certyfikatów i statuetek, odbył się 29 czerwca 2022 r. w  Centrum Bankowo-Finansowym „Nowy Świat” w Warszawie. Odebrać nagrodę pojechali reprezentanci firmy WINS: Emilia i Bartłomiej. Podczas oficjalnej części uroczystości wręczono wszystkim wyróżnionym certyfikaty akredytacji, a następnie ogłoszono Laureatów wyróżnień nadzwyczajnych, m.in. za najlepsze projekty popularyzujące wiedzę w otoczeniu społecznym firm.

Podczas części nieoficjalnej Laureaci i przedstawiciele nagrodzonych przedsiębiorstw mogli wysłuchać wystąpień merytorycznych oraz koncertów muzycznych, a następnie uczestniczyć w eleganckim bankiecie, gdzie goście mieli sposobność do wymienienia swoich spostrzeżeń, a także nawiązania nowych kontaktów.

Z otrzymania takiej nagrody cieszymy się podwójnie, ponieważ wyróżnieniem nadzwyczajnym "Promotor Nauki i Kultury" został odznaczony prezes firmy WINS - Andrzej Lazarowicz, ale o tym już w następnym artykule.

 

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus