Śladami Covey'a, czyli kolejne szkolenie naszych pracowników

Śladami Covey'a, czyli kolejne szkolenie naszych pracowników

7 nawyków skutecznego działania to jedna z kluczowych pozycji książkowych, na której opieramy kulturę organizacyjną naszej firmy. Działamy w zgodzie z tymi zasadami, aby praca sprawiała przyjemność oraz jej efekty były widoczne w przejrzysty sposób, bez zbędnego bałaganu.

Szkolenie odbyło się w Warszawie, w dniach 7-8 marca, wzięło w nim udział sześciu przedstawicieli naszej firmy. Regularnie bierzemy udział w szkoleniach covey’owych, co więcej, w codziennej pracy również towarzyszy nam 7 nawyków skutecznego działania, dlatego tym bardziej byliśmy zainteresowani, czego tym razem się dowiemy.

7 Nawyków, czyli jakich?

Program szkoleniowy obejmował wszystkie siedem nawyków:

  1. Bądź proaktywny - weź odpowiedzialność za swoje życie i czyny.
  2. Zaczynaj z wizją końca – określ swoją misję i cele w życiu.
  3. Stawiaj najważniejsze sprawy na pierwszym miejscu — ustalaj priorytety, planuj i wykonuj najważniejsze.
  4. Myśl w kategoriach wygrana-wygrana - szukaj wzajemnych korzyści we wszystkich interakcjach.
  5. Staraj się najpierw zrozumieć, a potem być zrozumianym — słuchaj z empatią i skutecznie komunikuj się.
  6. Synergia – pracując wspólnie osiągamy więcej.
  7. Naostrz piłę - znajdź czas na regenerację sił i przygotowanie do dalszych działań.

Przebieg szkolenia

Podczas dwudniowego szkolenia uczestnicy szczegółowo omówili każdy nawyk z prowadzącym i zbadali w jaki sposób mogą zastosować je w życiu. 

Program szkolenia był niezwykle ciekawy i inspirujący, a pani Iwona Kiwerska, która prowadziła warsztaty, zadbała o każdy najmniejszy szczegół. Byliśmy pozytywnie zaskoczeni, ponieważ uzupełniliśmy posiadaną wiedzę oraz świetnie się przy tym bawiliśmy. To nie lada wyzwanie, aby zainteresować nas na nowo tematem, który jest nam bardzo dobrze znany. Podczas warsztatów pojawiły się żywe dyskusje między uczestnikami, a ćwiczenia, które wykonaliśmy, tylko wzmocniły koncepcje Covey'a.

W szkoleniu uczestniczyli pracownicy z dwóch oddziałów naszej firmy, tak aby wiedzę, którą zgromadzili na szkoleniu, mogli przekazać pozostałym pracownikom.

Szkolenie dostarczyło wielu przemyśleń i tematów do rozmów o usprawnieniu działań w naszej firmie. Dodatkowo każdy z uczestników otrzymał imienny certyfikat. Nie możemy się doczekać kolejnego wydarzenia, na które już niebawem wyruszamy w nieco większym składzie.

 

szkolenie z 7 nawyków skutecznego działania

 

szkolenie z 7 nawyków skutecznego działania

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus