Specjaliści IT WINS w grze, czyli integracja zespołu CMS i Magazynu

Specjaliści IT WINS w grze, czyli integracja zespołu CMS i Magazynu

Po sportowej rywalizacji przy kręglach – przyszedł czas na bilard. Tym razem integrowało się męskie grono naszej firmy. Pod koniec listopada swoje wspólne wyjście miały dwa zespoły – CMS i Magazyn – czyli nasi specjaliści IT WINS.

Integracja goni integrację! W WINS wykorzystujemy każdą okazję, by miło spędzić czas we wspólnym gronie. Dotyczy to również opiekunów naszych systemów, którzy na co dzień czuwają nad tym, by zarówno pracownikom WINS, jak i użytkownikom systemu wFirma.pl dobrze i bezproblemowo się pracowało. Chłopaki z zespołu CMS oraz Magazynu postawili na klub bilardowy. Ich 2-godzinny turniej był z prawdziwego zdarzenia!

Po rozgrywce nasi koledzy, jak sami relacjonują, prowadzili rozmowy o życiu, sporcie i fizyce kwantowej. O wyjątkową pamiątkę i fotorelację z integracji zadbał nasz WINSowy pasjonat fotografii, na co dzień pracujący w zespole Magazynu.

Specjaliści IT WINS – integracja

specjaliści it wins

specjaliści it wins

specjaliści it wins

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus