Turkusowa organizacja szansą na sukces

Turkusowa organizacja szansą na sukces

Turkusowa organizacja i związane z nią metody działania, zdecydowanie cieszą się rosnącym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców oraz osób odpowiedzialnych za strategię personalną organizacji. Ciekawość w tym obszarze, często przeplata się z niedowierzaniem, a nawet podważaniem kwestii związanych np. z brakiem raportowania czy ustalaniem wynagrodzeń przez samych pracowników. Tym bardziej cieszy nas fakt, że mogliśmy przybliżyć naszą transformację kultury organizacyjnej oraz związane z tym zarówno sukcesy, jak i trudności.

 Turkusowa organizacja - Web INnovative Software

Andrzej, Emilia i Bartek - przedstawiciele naszego WINSowego zespołu zgodnie przyznali, że dojrzałość w podejściu do tematu z jaką spotkali się w Olivia Business Center, w czasie kolejnego spotkania z cyklu „Wzrost wartości firmy i zaangażowania pracowników - turkusowa organizacja szansą na sukces”, była imponująca. Pokazali jak ważne jest, by osoby chcące wprowadzać zmiany wewnątrz firmy, miały świadomość wagi konsekwencji swoich działań. Bez tego, nie ma szansy na sukces w tym obszarze. Co więcej, chcąc podjąć się wyzwania transformacji kulturowej, należy mieć świadomość, że miana turkusowej organizacji nie osiąga się raz. Jest to ciągła droga, nieustanny rozwój i stała troska o wartości i relacje. Organizacja oparta na procesach i kompetencjach, potrzebuje solidnego fundamentu, a ten stanowi SZACUNEK. To on leży u podłoża współpracy i wprowadzania rewolucyjnych zmian. Sprzyja otwartości i poczuciu równości, a na tym możemy budować zaufanie niezbędne do tworzenia samoorganizujących się zespołów. W przypadku Web INnovative Software, finalnie daje nam to wspólnie wypracowane, innowacyjne rozwiązania dla biznesu.

Turkusowa organizacja - Panel dyskusyjny

Serdecznie dziękujemy Pomorski Związek Pracodawców Lewiatan, Agencja Rozwoju Pomorza oraz PKS Gdańsk-Oliwa SA za zaproszenie i ciekawe dyskusje. To dla nas prawdziwa przyjemność spotkać się z przedstawicielami organizacji, które chcą nie tylko dbać o efektywność i jakość działania, ale przede wszystkim stwarzać warunki do owocnej współpracy i rozwoju pasji.  

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus