wFirma na Forum Biur Rachunkowych

wFirma na Forum Biur Rachunkowych

Jako partnerzy mieliśmy przyjemność uczestniczyć w cyklu czterech wydarzeń dla Biur Rachunkowych organizowanych przez Infor. Te ostatnie odbyły się 16 i 17 kwietnia w Poznaniu i Gdańsku. Przeczytaj, by dowiedzieć się więcej o Forum Biur Rachunkowych!

Przebieg Forum Biur Rachunkowych

Forum obfitowało w ciekawe wystąpienia, a także rozmowy. Głównym tematem wydarzeń była kwestia zmian, na jakie muszą przygotować się biura rachunkowe. Wprowadzenie w życie KSeF okazało się przedmiotem intensywnych dyskusji, ponieważ temat ten nie dotyczy tylko właścicieli biur rachunkowych, ale także ich klientów. Wiąże się to z koniecznością wprowadzenia każdego z nich w Krajowy System e-Faktur, co z pewnością nie będzie proste w wielu przypadkach. 

Oprócz tego poruszone zostały takie tematy jak:

  • Zmiany w podatku VAT na 2024 rok
  • Zmiany w prawie pracy
  • Zarządzanie relacjami z klientami biur rachunkowych
  • Zmiany w podatku od nieruchomości i najmu

Jako partnerzy, podczas naszych prelekcji mieliśmy okazję podzielić się wiedzą na temat wzrostu efektywności w biurach rachunkowych. Z naszej strony nie mogło zabraknąć cennych wskazówek dotyczących usprawnienia pracy. Opowiedzieliśmy także o narzędziach automatyzujących procesy księgowe i pozwalających zaoszczędzić czas, a także poruszyliśmy temat sztucznej inteligencji w księgowości, dając uczestnikom odpowiedź czy w przyszłości AI zastąpi księgowych.

Oprócz udziału w wystąpieniach, uczestnicy Forum Biur Rachunkowych mieli również okazję odwiedzić nasze stoisko, gdzie mogli osobiście porozmawiać z naszym zespołem. Była to doskonała okazja do wymiany poglądów, zadawania pytań i dzielenia się doświadczeniami. Dla naszych rozmówców przygotowaliśmy niespodzianki w postaci firmowych gadżetów. 

wFirma na Forum Biur Rachunkowych

Dzięki tym interakcjom udało nam się przeprowadzić wiele ciekawych rozmów zarówno tych, które były feedbackiem osób korzystających z systemu wFirma, jak i tych o nowych wyzwaniach w branży. Każda z rozmów była niezwykle wartościowa i motywująca do dalszej pracy. Pozwoliły one nam lepiej wsłuchać się w potrzeby klientów i dzięki nim jesteśmy w stanie wychodzić naprzeciw potrzebom i doskonalić obecne rozwiązania. 

Nie możemy doczekać się kolejnych wydarzeń!

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus