WINS nagrodzony w rankingu Gazele Biznesu 2023

WINS nagrodzony w rankingu Gazele Biznesu 2023

Firma Web INnovative Software kolejny raz dołączyła do elitarnego klubu Gazel Biznesu 2023, potwierdzając swoją pozycję jako jedno z najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce. Czym są Gazele Biznesu i dlaczego to dla nas tak ważne wyróżnienie? O tym poniżej.

Znaczenie i kryteria dotyczące rankingu Gazele Biznesu 2023

Gazele Biznesu to coroczny ranking małych i średnich firm w Polsce, mający na celu nagradzanie przedsiębiorstw wykazujących wyjątkowe tendencje wzrostowe. W tegorocznej edycji firma Web INnovative Software została uznana za jedną z tych, które spełniły surowe kryteria oceny.

WINS nagrodzony w rankingu Gazele Biznesu 2023

Ranking publikowany jest na portalu organizatora - Pulsie Biznesu, gdzie dla subskrybentów dostępne są szczegółowe dane na temat każdego laureata, jak np. przychody, czy zysk netto.

Autor rankingu, podczas analizowania kandydatów bierze pod lupę wyniki finansowe firm. Aby więc zakwalifikować się do udziału w rankingu, przedsiębiorstwo musi udowodnić nie tylko dynamiczny rozwój, ale również transparentność i stabilność finansową. 

Web INnovative Software w elicie polskich przedsiębiorstw

Otrzymanie Gazeli Biznesu nie tylko wyróżnia nas w branży technologicznej, ale również podkreśla zaangażowanie w dostarczanie innowacyjnych rozwiązań i utrzymanie wysokich standardów biznesowych. To 4. statuetka w naszej kolekcji, gdyż byliśmy nagradzani już w latach 2019, 2020 i 2021. 

Każdego dnia dążymy do perfekcji w tworzeniu kompleksowych rozwiązań w zakresie systemu księgowo-kadrowego, a także szerzenia merytorycznej, branżowej wiedzy, tym samym wspierając polskie biznesy i przedsiębiorców. Cieszymy się, że nasza wyjątkowa struktura organizacyjna, włożona praca i wdrożone pomysły przynoszą zamierzone i realne efekty, które zauważamy nie tylko my, ale i organizatorzy tak prestiżowych rankingów jak np. Gazele Biznesu, czy Diamenty Forbesa.

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus