Wspólne świętowanie aktualizacji systemu wFirma!

Wspólne świętowanie aktualizacji systemu wFirma!

Rozpoczęcie nowego roku w WINS wiąże się z wprowadzeniem zmian i udoskonaleń do naszego najważniejszego produktu - systemu wFirma. Po kilkunastu tygodniach pracy całego zespołu możemy pochwalić się kolejnym sukcesem! 

Noworoczna aktualizacja związana była z wdrożeniem nowej odsłony strony głównej wFirma oraz nowych funkcji systemowych w modułach dla księgowości online, fakturowaniu, kadrach i płacach oraz rozwiązaniach przydatnych dla branży e-commerce. Nasz zespół spędził wiele godzin nad przygotowaniem, testowaniem i wdrożeniem zmian do systemu wFirma. Dzięki temu program jest dostosowany do potrzeb naszych użytkowników oraz jest w pełni zgodny z aktualnym stanem prawnym. Z kolei strona internetowa wFirma.pl zyskała całkiem nowy, świeży wygląd.

Jak już zapewne wszyscy wiedzą, świętowanie sukcesów w rodzinie WINS jest niezwykle ważne. Wdrożenie zmian i wspólny sukces zespołu nie mogły pozostać bez echa. Mimo że nasze biura znajdują się we Wrocławiu i Jeleniej Górze, a ze względu na panującą pandemię większość z nas pracuje zdalnie, chcieliśmy podsumować i uczcić udaną aktualizację systemu. A chcieć to móc :) Dlatego w piątkowy wieczór zorganizowaliśmy pierwsze w historii WINS świętowanie online przy lampce wina, w którym udział wzięły 52 osoby. Dziękujemy za Waszą obecność i mamy nadzieję, że kolejne sukcesy przyjdzie nam świętować we wspólnym gronie w tradycyjnej formie.

 

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus