Spotkanie integracyjne zespołu marketingu!

Spotkanie integracyjne zespołu marketingu!

Praca w przyjemnej atmosferze i ze zgranym zespołem to spełnienie marzeń, prawda? Jednakże, aby osiągnąć ten cel, ważne jest, aby poznać się nie tylko w codziennej pracy w biurze, ale również prywatnie, a najlepiej przy dobrym jedzeniu. Właśnie dlatego, w środę 26 kwietnia zespół marketingu zdecydował się na integracyjne spotkanie w restauracji Folgujemy z pysznymi daniami i klimatycznym wystrojem.

Oprócz intensywnej pracy w naszej firmie na co dzień, raz na jakiś czas, udaje nam się zorganizować spotkanie we wspólnym gronie, które umożliwia nam na chwilę oderwać się od obowiązków oraz móc się lepiej poznać, co sprzyja budowaniu relacji w zespole i lepszej organizacji pracy w późniejszym czasie. Nasze wyjście odbyło się od razu po zakończeniu pracy, więc każdy chętnie zjadł podany obiad i na osłodę dobrał deser. Miło spędziliśmy czas na intensywnych rozmowach i to nie tylko o pracy.🙂

Spotkanie integracyjne zespołu marketingu!

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus