Forum Biur Rachunkowych z prelekcją wFirma dla Biur Rachunkowych

Forum Biur Rachunkowych z prelekcją wFirma dla Biur Rachunkowych

Chcielibyśmy z radością poinformować, że staliśmy się partnerami cyklu wydarzeń Forum Biur Rachunkowych organizowanych przez Infor. W tym roku, jak do tej pory konferencje odbyły się w Katowicach oraz we Wrocławiu. Nasza współpraca stanowi dla nas szansę na kontakt z uczestnikami.

Wydarzenia skupiały się na omówieniu wszystkich istotnych zmian podatkowych i księgowych w 2024 roku, które mogą znacząco wpłynąć na codzienne funkcjonowanie biur rachunkowych. Było merytorycznie, ale nie tylko. Uczestnicy mieli okazję między innymi dowiedzieć się więcej na temat typów osobowości ich klientów i tym samym jak z nimi rozmawiać. Tego typu wydarzenie to doskonała okazja do wymiany wiedzy, doświadczeń z innymi właścicielami biur rachunkowych.

Prelekcja wFirma dla Biur Rachunkowych

W dobie szybko zmieniających się przepisów, biura rachunkowe stoją przed nie lada wyzwaniem, aby sprostać wszystkim obowiązkom, a także stale rosnącymi oczekiwaniami klientów.

Podczas naszej prelekcji na forum biur rachunkowych, skupiliśmy się na temacie wzrostu efektywności pracy w biurze rachunkowym, poruszając kwestie takie jak:

  • metody usprawniania codziennej pracy w biurze rachunkowym,
  • automatyzacje procesów księgowych,
  • kierunek rozwoju sztucznej inteligencji w księgowości

Odpowiedzieliśmy również na pytanie, czy sztuczna inteligencja zastąpi w przyszłości księgowych. 

Forum Biur Rachunkowych

Nasza ekspertka prezentowała również praktyczne możliwości, jakie oferuje sztuczna inteligencja w kontekście optymalizacji działań księgowych oraz omawiała funkcje systemu wFirma, które już teraz wykorzystują mechanizmy sztucznej inteligencji, takie jak:

  • inteligentne schematy księgowe,
  • integracje z e-bankowością oraz
  • operacje masowe.

Wszystkie te działania przynoszą dla biur rachunkowych znaczące korzyści pozwalając tym samym na usprawnienie codziennych obowiązków.

Stoisko wFirma - upominki i rozmowy

W przerwach na kawę, uczestnicy mieli okazję odwiedzić nasze stoisko, gdzie na każdego z nich czekał upominek w postaci naszych firmowych gadżetów. Spotkanie to również doskonała okazja do rozmowy na temat naszego systemu oraz zadawania pytań jakich usprawnień w pracy poszukują księgowi. Mieliśmy przyjemność spotkać naszych obecnych użytkowników, którzy z entuzjazmem opowiadali o korzyściach płynących z pracy na naszym systemie. Ich pozytywne opinie są dla nas niezwykle motywujące, gdyż potwierdzają, że nasza praca przynosi realne wsparcie w codziennej działalności biur rachunkowych. Jednocześnie, każde takie spotkanie stanowi dla nas cenny feedback, który pomaga nam stale doskonalić nasze rozwiązania. Te interakcje nie tylko pozwalają nam lepiej zrozumieć potrzeby naszych klientów, ale także pomagają nam w dalszym doskonaleniu naszych rozwiązań, aby jeszcze bardziej usprawnić codzienną pracę biur rachunkowych.

Jesteśmy niezmiernie podekscytowani nadchodzącymi wydarzeniami, podczas których będziemy mieli okazję spotkać się i wymienić cenne spostrzeżenia z uczestnikami. Już w kwietniu pojawimy się na kolejnych wydarzeniach z cyklu Forum Biur Rachunkowych organizowanych przez Infor, tym razem w Gdańsku i Poznaniu.

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus