Godło “Nagroda Konsumenta 2021” dla systemu wFirma.pl

Godło “Nagroda Konsumenta 2021” dla systemu wFirma.pl

Wysoka jakość świadczonych przez nas usług została doceniona przez konsumentów w głosowaniu online. Otrzymaliśmy Godło “Nagroda Konsumenta 2021” w kategorii księgowość online.

Uzyskane wyróżnienie jest potwierdzeniem tego, że nasz system do prowadzenia księgowości online wFirma.pl jest doceniany przez użytkowników. Nagroda ta świadczy także o wysokiej jakości produktu oraz zadowoleniu naszych klientów. Otrzymanie tej nagrody oznacza, że nasz system jest najczęściej wybierany i polecany wśród konsumentów. 

Nagroda Konsumenta to program prokonsumencki, którego celem jest ocena produktów i usług w głosowaniu online. Uzyskany wynik głosowania dla systemu wFirma.pl stanowi drogowskaz dla niezdecydowanych konsumentów, którzy stoją przed wyborem oprogramowania do prowadzenia księgowości online.

Dziękujemy za to wyróżnienie. Dokładamy wszelkich starań, by nasze usługi oraz tworzone przez zespół WINS oprogramowanie webowe spełniały oczekiwania naszych klientów.

 

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus