Świąteczna magia działania, czyli prezenty dla podopiecznych Fundacji Pociecha

Świąteczna magia działania, czyli prezenty dla podopiecznych Fundacji Pociecha

Jak co roku podarowaliśmy na Święta trochę szczęścia dzieciom będącym pod opieką Fundacji Pociecha. Każdy z nas mógł zostać Świętym Mikołajem i odpowiedzieć na list z wymarzonym prezentem, tworząc niezapomniane chwile dla najmłodszych.

“Dawanie jest radością” - kilka słów o Fundacji

Fundacja Pociecha to organizacja działająca non profit, a więc wszystkie pozyskane środki finansowe przeznacza na działalność dobroczynną, pomoc w zapewnieniu zdrowia, edukacji, żywności oraz promowanie przedsiębiorczości i przeciwdziałanie patologiom społecznym. Więcej na ten temat można również przeczytać na stronie internetowej Fundacji.

Główne działania Fundacji skierowane są na niesienie pomocy dzieciom z mniejszymi szansami, aby zapewnić im równy start w dorosłe życie. Są to pociechy z różnych placówek takich jak świetlice środowiskowe, domy dziecka, czy oddziały psychiatrii dziecięcej.

Świąteczna magia działania - wprost od ekipy WINS

To już kolejny rok przygotowywania prezentów dla najmłodszych przez pracowników naszej firmy. W tym roku obdarowaliśmy 29 podopiecznych Fundacji Pociecha w wieku od 7 do 15 lat z Wrocławia i Gdańska. 

Jak i w poprzednich latach nasi pracownicy z wielką ochotą wzięli udział w akcji i zakupili dzieciom wymarzone prezenty. W tym roku dominowały zestawy LEGO i ukulele.

Chętnych aby obdarować dzieci było w tym roku tyle, że udało nam się wziąć udział w jeszcze jednej akcji! Mianowicie dofinansowaliśmy zakup zestawów mandali i cienkopisów wykorzystywanych w terapii dla dzieci i młodzieży z oddziału psychiatrii w szpitalu przy ul. Koszarowej we Wrocławiu.

Świąteczna magia działania

Święta pełne ciepła

Podjęliśmy się tej akcji kolejny raz z ogromnym entuzjazmem. Zdajemy sobie sprawę jak wiele radości i uśmiechu może przynieść dziecku nawet najmniejszy prezent. Każda inicjatywa na rzecz dobra publicznego to nie tylko obowiązek, ale przede wszystkim przyjemność dzielenia się i tworzenia pozytywnego wpływu w społeczności.

Mamy nadzieję, że dzięki nam podopieczni Fundacji Pociecha będą mieli niezapomniane Święta, pełne ciepła i upominków od serca!

Świąteczna magia działania

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus