Konferencja Biznes na Księgowym Koncie z udziałem wFirmy już za nami!

Konferencja Biznes na Księgowym Koncie z udziałem wFirmy już za nami!

Pod koniec stycznia wFirma dla Biur Rachunkowych miała okazję wziąć udział w konferencji "Biznes na Księgowym Koncie". O czym była mowa? Jakie wnioski wyciągnęliśmy z konferencji? O tym poniżej.

Miejsce wymiany doświadczeń i rozwiązań

Podczas konferencji poruszono szereg ważnych tematów z zakresu inwestowania, zabezpieczania biznesu, spełniania marzeń, prokrastynacji, czy osiągania wolności finansowej. Wartościowa dyskusja toczyła się także wokół bezpieczeństwa prowadzenia biznesu, przekazania lub sprzedaży firmy oraz zabezpieczenia rodziny. Było to już trzecie takie wydarzenie.

wFirma dla Biur Rachunkowych jako reprezentant innowacyjnego systemu

Naszą firmę podczas konferencji Biznes na Księgowym Koncie reprezentowały Dyrektor ds. rozwoju Beata Kostrzycka i Ekspert księgowo-podatkowy Małgorzata Lewandowska.

Ogromną wartością konferencji były rozmowy z właścicielami biur rachunkowych na temat problemów, z jakimi się mierzą w zakresie obsługi klientów. Wspólnie omawialiśmy rozwiązania, jakie przynosi system wFirma. Nasi Partnerzy wdrożeniowi przeprowadzali szkolenia z modułu ksiąg rachunkowych oraz pokazywali narzędzia do zarządzania biurem i usprawnienia komunikacji z klientami.

Rozmowy z właścicielami biur zawsze inspirują nas do wdrażania nowych rozwiązań. Nie inaczej było w tym przypadku. Już wkrótce będziemy pracować nad funkcją połączenia faktur cyklicznych za opłaty ryczałtowe z pozycjami za dodatkowo płatne usługi.

Konferencja Biznes na Księgowym Koncie z udziałem wFirmy już za nami!

Wiele pytań o KSeF

Równie żywy był temat KSeF. Właściciele biur rachunkowych mają świadomość, że odsunięcie obligatoryjnego KSeF w czasie da im najpewniej tylko kilka miesięcy więcej na przygotowanie swojego biura i klientów do nowego obowiązku. 

W zakresie obsługi KSeF posiadamy jedno z najbardziej zaawansowanych narzędzi na rynku, pozwalające nie tylko na obsługę wysyłki i pobierania faktur z KSeF, ale również pełne zarządzanie uprawnieniami, bez konieczności logowania się do platformy. Nasze rozwiązania spotkały się z bardzo dużą aprobatą ze strony biur rachunkowych, tym bardziej że integracja z KSeF dostępna jest w naszym systemie bez limitów i bez dodatkowych opłat.

Biznes na Księgowym Koncie - dlaczego warto było się pojawić?

Uczestnicy mieli okazję korzystać z wiedzy praktyków, uczyć się o bezpieczeństwie biznesu, odzyskać czas dla siebie, spełniać marzenia, pracować nad dochodem pasywnym, dowiedzieć się więcej o inwestowaniu zysków z działalności gospodarczej, a także nawiązać wartościowe kontakty biznesowe. Po Konferencji jeden z właścicieli biura rachunkowego, który również jest naszym długoletnim klientem, zasilił grono wdrożeniowców naszego systemu!

Konferencja "Biznes na Księgowym Koncie" była pełna inspiracji, praktycznych wskazówek i wartościowych kontaktów. Teraz czas na wdrażanie zdobytej wiedzy w życie biznesowe!

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus