Podcast Poradnika Przedsiębiorcy - pierwsze nagrania już za nami!

Podcast Poradnika Przedsiębiorcy - pierwsze nagrania już za nami!

Z dumą chcielibyśmy podzielić się wspaniałą wiadomością. Podcast Poradnika Przedsiębiorcy oficjalnie wystartował!

Czym jest Podcast Poradnika Przedsiębiorcy?

Podcast Poradnika Przedsiębiorcy jest przestrzenią, w której dzielimy się wiedzą z zakresu księgowości, prawa, kadr, kwestii podatkowych czy też szeroko pojętego biznesu. Można słuchać go wszędzie i o każdej porze - niezależnie od tego czy prowadzi się samochód, jest się na spacerze czy też ćwiczy na siłowni, a to wszystko w przyjaznej atmosferze.

O czym są pierwsze odcinki i jak wyglądały nasze przygotowania?

Dzięki doskonałemu przygotowaniu osób zaangażowanych w projekt mamy pewność, że pierwszy odcinek podcastu, a także każdy kolejny jest pełen inspiracji i praktycznych wskazówek dla słuchaczy. Nasze działania poprzedziło między innymi szkolenie z trenerem głosu - Radosławem Kotem, które w sposób praktyczny przysposobiło nas do roli mówcy.

Pierwsze odcinki podcastu dotyczą tematu rocznej składki zdrowotnej. Temat ten jest „na czasie”, ponieważ ostateczny termin rozliczenia przypada na 20 maja, co więcej sprawia on wiele trudności. Przekonaliśmy się o tym w trakcie webinaru zorganizowanego razem ze Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce. Podczas trwania wydarzenia pojawiło się wiele pytań. Wychodząc naprzeciw potrzebom odbiorców, powstała seria odcinków w formie Q&A zawierająca pytania uczestników. Mamy nadzieję, że każdy ze słuchaczy wyciągnie z niej jak najwięcej praktycznych wskazówek, a temat rozliczenia stanie się bardziej przystępny.

Praca nad Podcastem Poradnika Przedsiębiorcy jest dla nas wyzwaniem, które traktujemy jako okazję do rozwoju na nowych płaszczyznach. Jesteśmy niezmiernie podekscytowani możliwością dzielenia się wiedzą i doświadczeniem w nowym formacie i mamy nadzieję, że przypadnie on do gustu naszym słuchaczom.

Podcasty są publikowane na: YouTube i Spotify

Do usłyszenia w Podcaście Poradnika Przedsiębiorcy!

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus