Rozwój w WINS - czyli kolejne szkolenie księgowych

Rozwój w WINS - czyli kolejne szkolenie księgowych

Ciągłe kształcenie i pogłębianie wiedzy to priorytet w pracy każdej księgowej. Bez znajomości aktualnych przepisów i nowinek, nie mogłaby przecież należycie wykonywać swoich obowiązków. Tym bardziej, że w zakresie prawa podatkowego i gospodarczego zmiany pojawiają się bardzo często. 

W WINS dbamy o kształcenie naszej kadry i umożliwiamy udział w kursach i szkoleniach. Nasi pracownicy z chęcią korzystają z każdej okazji, by rozwijać swoje umiejętności i poszerzać wiedzę, a dzięki temu podejmować kolejne wyzwania zawodowe.

Tym razem nasze księgowe wzięły udział w szkoleniu, które dotyczyło szerokiego zakresu zmian podatkowych VAT, obowiązujących od 1 lipca 2021 r., a także tych, które mają wejść w życie wraz z początkiem nowego roku. Szkolenie pozwoliło na gruntowne przygotowanie merytoryczne, co pozwoli na wejście pewnym krokiem w coroczne zawirowania podatkowe.

Oprócz zagadnień podatkowych, szkolenie obejmowało najbardziej aktualne obecnie tematy związane z transakcjami zagranicznymi, e-commerce, pakietem slim VAT, plikiem JPK i korektą faktur. 

Nasze Księgowe - Daria i Gosia, co widać na załączonym zdjęciu, intensywnie nabywały nową wiedzę :) Szkolenie zakończyły z zeszytami pełnymi notatek i głowami pełnymi pomysłów. Taka aktualizacja wiedzy na pewno pozwoli im poczuć się pewniej w gąszczu przepisów i zmian podatkowych. Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus