Web INnovative Software laureatem rankingu „Gazele Biznesu 2019”

Web INnovative Software laureatem rankingu „Gazele Biznesu 2019”

WINS po raz kolejny w prestiżowym gronie! Niezmiernie miło nam poinformować, że nasza firma, Web INnovative Software została laureatem jubileuszowej, 20. edycji rankingu „Gazele Biznesu 2019”. Lista małych i średnich przedsiębiorstw o najlepszych wynikach finansowych publikowana jest na łamach Pulsu Biznesu.

Tytuł „Gazeli Biznesu” przyznawany jest firmom z sektora MŚP, które zanotowały bardzo dynamiczny przyrost obrotów w ciągu ostatnich 3 lat. Ma on na celu wykazanie i wspieranie najbardziej wiarygodnych i stabilnych przedsiębiorstw, które mimo zmieniających się warunków gospodarczych, każdego roku odnotowują świetne wyniki finansowe. Projekt „Gazele Biznesu” realizowany jest przez międzynarodowe wydawnictwo Bonnier Business Polska. W Polsce lista laureatów publikowana jest w dzienniku „Puls Biznesu”.

Zdobycie tytułu „Gazeli Biznesu 2019” to wyróżnienie, które potwierdza świetną kondycję finansową Web INnovative Software na tle innych polskich przedsiębiorstw. O miejsce w tegorocznym rankingu mogą ubiegać się firmy, które rozpoczęły działalność przed 2016 r., osiągnęły we wspomnianym roku przychód w przedziale od 3 do 200 mln zł, w latach 2016-2018 odnotowywały coroczne wzrosty przychodów ze sprzedaży, a ponadto nie odnotowały w tym czasie strat. Rozdanie nagród nastąpi w marcu 2020 r.

Cieszymy się, że nasza wspólna praca przekłada się na kolejne sukcesy firmy. Jako zespół WINS, codziennie dokładamy starań do tego, by dostosować naszą działalność do realnych potrzeb użytkowników naszych rozwiązań. Zgodnie z misją firmy celem naszej pracy jest wsparcie polskich przedsiębiorców w erze internetowej. Dobry wynik finansowy, który został doceniony przez organizatorów „Gazel Biznesu 2019”, potwierdza to, że kierunek naszych działań jest słuszny, a oferowane przez nas produkty spełniają swoje zadanie.

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus