Zdrowie na budowie - kolejny etap remontu biurowca w Jeleniej Górze

Zdrowie na budowie - kolejny etap remontu biurowca w Jeleniej Górze

Zdrowie na budowie trzeba mieć, najlepiej żelazne. Poszukiwania wykonawcy, analiza ofert, negocjowanie cen i podpisanie umów, to zajęcia trudne i czasochłonne. Ten etap mamy już za sobą. W naszym jeleniogórskim oddziale prace remontowe ruszyły pełną parą. 

Atrakcyjne położenie w pobliżu popularnych kurortów turystycznych i związane z tym inwestycje, głównie hotele i apartamenty, powoduje, iż lokalne firmy budowlane praktycznie nie mają wolnych terminów na wykonanie dodatkowych zleceń. Po długich poszukiwaniach udało nam się zainteresować naszym projektem dwie jeleniogórskie firmy. Całość prac w celu zoptymalizowania czasu zakończenia remontu została podzielona pomiędzy dwóch wykonawców, z którymi zawarliśmy umowy.

Zdrowie na budowie - kolejny etap remontu biurowca w Jeleniej Górze

W chwili obecnej budowlańcy koncentrują się na pracach rozbiórkowych związanych z demontażem istniejącego wyposażenia budynku. Miejscowe firmy zajmujące się wynajmem kontenerów na odpady budowlane mają w związku z tym mnóstwo pracy. Równocześnie są montowane pompy ciepła, które umożliwią zarówno chłodzenie, jak i ogrzewanie budynku. Finalizujemy również projekt wystroju wnętrz. Pomieszczenia loftowe w stylu industrialnym oraz nowoczesne przestrzenie biurowe już niedługo będą gotowe do użytku. Mamy nadzieję, iż zakończenie prac nastąpi na jesień tego roku, a w pełni urządzone biura  będą służyły naszym pracownikom przez długie lata. CDN :)

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus