Zespół WINS na Konferencji The H@ck Summit

Zespół WINS na Konferencji The H@ck Summit

W dniach 13-14 października odbyła się konferencja The H@ck Summit, będąca  kontynuacją dobrze znanej w polskim środowisku IT Sec - What The H@ck. Grono odbiorców wydarzenia było bardzo szerokie - począwszy od programistów i architektów oprogramowania po  funkcjonariuszy służb, wojska i policji. Wydarzenie z udziałem zespołu WINS odbyło się w formule online oraz onsite. 

Trzech naszych programistów uczestniczyło online za pośrednictwem dedykowanej platformy. Mogli oni zatem na żywo śledzić transmitowane wystąpienia, a także dyskutować i zadawać pytania prelegentom za pośrednictwem czatu. Pięcioosobowy zespół osobiście uczestniczył w wydarzeniu, które miało miejsce w samym sercu Warszawy: Centrum konferencyjnym PGE Narodowego. Udział wpłynął na poznanie nowych osób z branży, a także poznanie tematów ukierunkowanych na cyberbezpieczeństwo oraz na sposoby obrony przed atakami aplikacji webowych.

Cały zespół otrzymał certyfikat poświadczający udział w wydarzeniu The H@ck Summit. Niezmiennie się rozwijamy i pniemy ku górze.☝️

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus