Efektywna Firma 2018r. Branży Informatycznej, czyli kolejne wyróżnienie dla Web INnovative Software

Efektywna Firma 2018r. Branży Informatycznej, czyli kolejne wyróżnienie dla Web INnovative Software

Ostatni czas obfitował w wyróżnienia i świętowanie sukcesów będących owocem naszej pracy. Okazuje się, że na tym nie koniec. Jesteśmy dumni, że nasze zaangażowanie i troska o klientów po raz kolejny zostały docenione. To ogromna radość dla całego zespołu Web INnovative Software otrzymać tytuł Efektywnej Firmy 2018 roku. Przyznany został on na podstawie  badania przeprowadzonego przez Instytut Europejskiego Biznesu, który z 51 tysięcy przedsiębiorstw wyłonił 972 firmy uhonorowane tym tytułem odnoszącym się do Branży Informatycznej.

Efektywna Firma 2018

 

Kierunek, jaki wspólnie obraliśmy, wyznaczają nam misja, wizja i wartości, które są dla nas niezwykle ważne. Poza ciągłym rozwojem spójnym z naszymi pasjami pragniemy mieć swój wkład w rozwój biznesu klientów korzystających z naszych usług. Dlatego produkty i wiedzę, jaką dostarczamy, chcemy prezentować na najwyższym poziomie. Efektywność zawodowa i osobista jest dla nas niezwykle ważna. Dlatego wspólnie podążamy za słowami Stephena Coveya:

 

Wyjątkowa efektywność nie odnosi się do zarządzania czasem, ale do zarządzania decyzjami, koncentracją i energią.

 

Wierzymy, że nasza postawa i podejmowane w gronie ekspertów decyzje w dalszym ciągu pozwolą nam podążać za wspólną wizją bycia absolutnym liderem na rynku webowego oprogramowania i usług doradztwa online w Polsce.

Statuetka 

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus