Kolejne nagrody na koncie WINS! Godło Super Marka 2024 i Nagroda Konsumenta 2024 dołączają do kolekcji

Kolejne nagrody na koncie WINS! Godło Super Marka 2024 i Nagroda Konsumenta 2024 dołączają do kolekcji

Mimo że rok się dopiero zaczął to już trzecia i czwarta nagroda w tym roku na koncie Web INnovative Software, co jest to dla nas tym bardziej satysfakcjonujące i motywujące. Tym razem otrzymaliśmy godło Super Marka 2024 i Nagrodę Konsumenta 2024 w Ogólnopolskim Plebiscycie “Innowacja, Jakość, Zaufanie i Prestiż”.

Kilka słów o plebiscycie

Ogólnopolski Plebiscyt „Innowacja, Jakość, Zaufanie i Prestiż” organizowany jest przez Centrum Certyfikacji Produktów i Usług. Są w nim nagradzane produkty, usługi i marki, które zdobyły uznanie wśród szerokiej grupy odbiorców. Laureaci wybierani są na podstawie przeprowadzonych badań opinii konsumentów i klientów, a także głosowania online.

Web INnovative Software uzyskał dwa godła: Super Marka 2024 i Nagroda Konsumenta 2024 w kategorii „KSIĘGOWOŚĆ ONLINE”, co świadczy o wysokim uznaniu, jakim nasze oprogramowanie cieszy się wśród konsumentów.

Nagrody te to nie tylko odznaczenie, ale przede wszystkim sygnał, że firma Web INnovative Software należy do elitarnej grupy liderów w branży oprogramowania księgowo-kadrowego.

Otrzymanie Nagrody Konsumenta 2024 odzwierciedla konsekwentne spełnianie oczekiwań Klientów i budowanie trwałych relacji opartych na wzajemnym zaufaniu. Klienci doceniają wysoką jakość, którą cechuje się nasz produkt - czyli system online wFirma.

Wpływ na rozwój firmy

Otrzymanie tych prestiżowych wyróżnień ma istotny wpływ na rozwój firmy Web INnovative Software. Godło Super Marka i Nagroda Konsumenta potwierdzają nie tylko dotychczasowe osiągnięcia, ale również stanowią solidną podstawę do dalszego budowania autorytetu marki. 

Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować naszym Klientom za zaufanie i nierzadko wieloletnią współpracę. Wspólnie tworzymy system, który ułatwia pracę i odpowiada na codzienne problemy przedsiębiorców i księgowych.

Kolejne nagrody na koncie WINS! Godło Super Marka 2024 i Nagroda Konsumenta 2024 dołączają do kolekcji

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus