Mocna Firma Godna Zaufania Kolejne wyróżnienie dla Web INnovative Software

Mocna Firma Godna Zaufania Kolejne wyróżnienie dla Web INnovative Software

Nie jest tajemnicą, że wartości jakimi kierujemy się każdego dnia, są dla całego Zespołu WINS niezwykle ważne. Zostały wypracowane przez każdą osobę, która tworzy Web INnovative Software podczas wspólnego wyjazdu integracyjnego do Pragi. Są tym co nas łączy. Wartości te to:

 

  • SZACUNEK - ponieważ słuchamy innych bez osądzania ich wyborów i podejmowanych przez nich decyzji. Bierzemy pod uwagę odmienny punkt widzenia drugiego człowieka - nie oczekujemy przy tym, by go zmieniał, dostosowują się do nas. Liczymy się z opinią i decyzjami innych oraz je respektujemy

 

  • RÓWNOŚĆ - Każdy z nas jest unikalnym/niezbędnym elementem zespołu. Dążymy do wspólnego celu - każdy pomysł i wizja są równie ważne.

 

  • OTWARTOŚĆ - Doceniamy niestandardowy sposób myślenia oraz odwagę w wyrażaniu  własnego zdania/punktu widzenia. Jesteśmy otwarci na innych, ich doświadczenia i kreatywność.

 

  • ZAUFANIE - Działamy zespołowo, ufamy sobie i swojej pracy. Profesjonalizm w codziennych obowiązkach pomaga nam zajmować pozycję/budować wizerunek lidera w branży, któremu klienci mogą zaufać.

 

  • WSPÓŁPRACA - Dzięki docenianiu różnic razem budujemy więcej niż osobno. W naszej pracy dążymy do synergii, kierujemy się podejściem win-win, przez co powstają najbardziej wartościowe projekty. Nasi klienci i ich potrzeby są dla nas inspiracją do działania, dlatego wspólnie tworzymy dla nich bezpieczną wizję biznesu.

 

  • INNOWACYJNOŚĆ - Kreatywność każdego z nas powoduje, że standardowe usługi przekształcamy w nowoczesne rozwiązania. Nieustannie pracujemy nad tworzeniem innowacyjnych narzędzi, dzięki czemu wyznaczamy nową jakość w branży, a nasze projekty są inspiracją dla innych.

Wartości

 

Tym bardziej jesteśmy dumni, że spotkało nas wyróżnienie odnoszące się do jednej z kluczowych dla nas wartości. Otrzymaliśmy tytuł Mocnej Firmy Godnej Zaufania 2018.  W styczniu 2019 roku Instytut Europejskiego Biznesu zbadał wyniki finansowe 51 tysięcy polskich przedsiębiorstw wyróżniając te, które rozwijały się prężnie przy jednoczesnej dużej efektywności  działania. Web INnovative Software jako reprezentant przedsiębiorstw branży informatycznej jest wśród nich! To dla nas niezwykle wartościowa informacja. Utwierdza nas w tym, że to co wspólnie tworzymy w trosce o jak najwyższą jakość usług, spotyka się z pozytywnym odbiorem i jest postrzegane jako bezpieczne i wartościowe. A potwierdzają to także wyniki finansowe. Dziękujemy!


Nagroda

 

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus