Podwyżki dla wszystkich pracowników w firmie WINS od 2023 roku!

Podwyżki dla wszystkich pracowników w firmie WINS od 2023 roku!

Podwyżki płac od stycznia 2023 roku to docenienie pracy wszystkich pracowników, którzy przyczyniają się do rozwoju działalności firmy i jej pozycji na rynku. Plan podwyżek to także dobra okazja, by zastanowić się, jak wygląda ścieżka kariery zawodowej w WINS.

Po szczeblach kariery w WINS

Każdy człowiek ma wewnętrzną potrzebę działania i rozwoju. Bardzo ważnym aspektem jest sięganie coraz to wyżej i wyżej, tak by nieustannie się kształcić i poszerzać kompetencje, które pozwolą na zwiększenie wiedzy i podniesienie kwalifikacji. Pozwala to na wykonywanie coraz to nowszych zadań, robienie tego co nas interesuje oraz sprawia przyjemność i przyczynia się do realizacji pasji. Do tego w poczuciu, że nasz wkład przekłada się na usprawnienia codziennej pracy tysięcy przedsiębiorców i biur rachunkowych.

Poziomy stanowisk w WINS

W każdym zespole, bez wyjątku, ścieżka kariery wygląda tak samo, a mianowicie dzieli się na 5 poszczególnych poziomów: Młodszy Specjalista, Młodszy Specjalista Plus, Samodzielny Specjalista, Ekspert, Lider. Oprócz tego za większe obszary firmy odpowiadają Dyrektorzy. Każdemu stanowisku odpowiednio przypisane są kompetencje i umiejętności, które powinien mieć pracownik. Bez wyjątku na każdym poziomie kompetencyjnym liczy się zaangażowanie i rozwój, a także własna inicjatywa. Nic nie ogranicza Cię przed drogą do rozwoju i satysfakcji z pracy. Mnogość aktualnie realizowanych projektów i koncepcji, które mamy na przyszłe zadania, jest tak duża, że nasi pracownicy nigdy się nie nudzą i zawsze mają szansę uczestniczyć w projekcie, który ich interesuje i rozwija. Nie ma też szklanych sufitów, czyli miejsca gdzie pracownik się zatrzyma bez możliwości dalszego rozwoju. Dzięki mnogości projektów istnieje możliwość wybrania dla siebie nowego miejsca. Dotychczasowe obowiązki pracownika może przejąć inna osoba, zainteresowana akurat tym obszarem. Tym samym możemy nieustannie wzajemnie się uczyć, a także uczestniczyć przy wielu firmowych przedsięwzięciach.

 

Jak awansować?

Rozwój kompetencji i kwalifikacji w naszej firmie wiąże się także z możliwością awansu na wyższe stanowisko. Osoba aspirująca do awansu sama wykazuje inicjatywę i zgłasza chęć starania się o awans. W tym czasie aspirujący oczywiście może liczyć na wsparcie swoich kolegów i koleżanek z pracy, zarówno tych na podobnym poziomie kompetencji, a zwłaszcza tych z większym doświadczeniem. Zespół pomaga ocenić jaką wiedzę dana osoba powinna osiągnąć, co robić, a także na bieżąco informuje czy obrany kierunek jest prawidłowym w drodze do awansu. Kolejnym etapem jest spotkanie półroczne, na którym pracownik przedstawia zespołowi swoje argumenty, dlaczego jego zdaniem powinien być wynagrodzony wyższym stanowiskiem. Awans danego pracownika to wspólna decyzja zespołu, który zgadza się na jego przyznanie, bądź wskazuje drogę, którą dalej powinna dążyć dana osoba, by móc poszerzyć swoje kwalifikacje.

Brak doświadczenia? To nie problem, nauczymy Cię

Żaden pracownik przychodzący do firmy, nawet ten z minimalnym doświadczeniem i wiedzą, czyli aplikujący na stanowisko Młodszego Specjalisty, nie jest ograniczany w drodze do wyższych stanowisk. Ponadto taka osoba może liczyć na pełne wsparcie firmy w zdobywaniu nowej wiedzy, zespół, z którym współpracuje zawsze chętnie pomoże i odpowie na wątpliwości. Firma także organizuje wyjazdy na liczne szkolenia i konferencje, a także dostęp do merytorycznych materiałów, zarówno tych z wiedzą zawodową, ale także książek o rozwoju osobistym. Do naszej firmy możesz przyjść na różnym poziomie wiedzy zawodowej, jednak ważne jest to jak ją wykorzystasz oraz jaki jest Twój zapał do pracy.

Podwyżki od stycznia 2023

Oprócz jasnej drogi kariery, także zarobki w firmie WINS na każdym stanowisku są transparentne, bez niedomówień czy przejawów dyskryminacji płacowej. Pracownicy WINS to ludzie, którzy mają realny wpływ na wspólne tworzenie firmy, dlatego tak ważne jest, by czuli się bezpiecznie i mogli dalej realizować swoje cele i marzenia, zarówno zawodowe jak i prywatne, w czym zdecydowanie pomoże wyższe wynagrodzenie. Każdy z naszych pracowników może czuć się stabilnie i wiedzieć, że firma będzie go wspierać nawet w trudnych czasach, gdzie większość firm zwija swoje skrzydła, szukając cięć budżetu. 

Tak wygląda plan podwyżek na nadchodzący rok według stanowisk w firmie WINS:

 

 

Podwyżki płac od 2023 roku tym bardziej obrazują, że firma WINS się rozwija, a nasze plany na przyszłość są bardzo ambitne.

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus