Podwyżki dla wszystkich pracowników WINS od 2024 roku

Podwyżki dla wszystkich pracowników WINS od 2024 roku

Podwyżka płac w Web INnovative Software nie świadczy o niczym innym niż o kolejnym kroku w drodze rozwoju zarówno firmy, jak i jej pracowników. Już od stycznia 2024 roku każda osoba pracująca w WINS, zarówno na umowie o pracę, jak i w formie B2B, otrzyma podwyżkę o 20%, co stanowi niemały wyraz uznania dla zaangażowania i wkładu każdego z zespołów we wspólne osiąganie sukcesów. Jest to również motywacja do osiągania kolejnych kamieni milowych.

Droga do sukcesu, czyli o osiąganiu wyznaczonych celów

W WINSie zawsze kładziemy nacisk na indywidualny rozwój każdego pracownika. Niezależnie od poziomu doświadczenia czy stanowiska, u nas wszyscy mają szansę na poszerzanie umiejętności lub naukę czegoś nowego. Dzięki klarownym ścieżkom kariery i wsparciu zespołu można aktywnie uczestniczyć w projektach, które nas interesują oraz zdobywać nowe doświadczenia. Organizowane szkolenia, konferencje i dostęp do merytorycznych materiałów to tylko część zaangażowania firmy w rozwój osobisty i zawodowy każdego pracownika. Wierzymy, że inwestowanie w pracownika to klucz do sukcesu całej organizacji i jego zaangażowania w życie firmy.

Szczeble kariery w WINS

Każdy z naszych pracowników należy do jednego z wielu zespołów, takich jak IT, kadry, księgowość, czy marketing. We wszystkich struktura organizacyjna wygląda identycznie: Młodszy Specjalista, Młodszy Specjalista Plus, Specjalista, Ekspert, Lider i Dyrektor. Każde z tych stanowisk charakteryzuje się innym zakresem kompetencji, zależnym od doświadczenia i wiedzy, a także stażu pracy w firmie. Nie znaczy to jednak, że osoby z mniejszym doświadczeniem nie mają szans na awans. Wielość projektów, jakie realizujemy, umożliwia faktyczny rozwój kompetencji i poszerza możliwości. Wszystko zależy od zaangażowania pracownika. Nie ma też miejsca na nudę, bo każde zadanie jest inne - w zależności od projektu i pomysłów.

Możliwości rozwoju

Awans w firmie nie jest szczytem nie do zdobycia. Każdy pracownik wykazując odpowiednie zaangażowanie ma możliwość otrzymania wyższego stanowiska, które oczywiście równoważne jest z większym i szerszym obszarem odpowiedzialności. Osoba wykazująca się konkretnymi kompetencjami i doświadczeniem sama wychodzi z inicjatywą i zgłasza chęć ubiegania się o awans podczas tzw. spotkań półrocznych, organizowanych w każdym zespole. Członkowie zespołu pomagają ocenić jaką wiedzę powinna posiadać osoba aspirująca do wyższego stanowiska oraz jakich zadań powinna się podjąć. Kandydat, czy też kandydatka na bieżąco może liczyć na informację zwrotną, czy działania, które podejmuje przybliżają ją do celu, czy jednak oddalają. Po okresie aspiracji trwającym 6 miesięcy, na następnym spotkaniu półrocznym,  zespół wypowiada się i daje swoje argumenty co do tego, dlaczego dana osoba powinna awansować na wyższe stanowisko lub co powinna jeszcze poprawić przez następny okres czasu, by otrzymać awans. Jest to decyzja całego zespołu, co wynika z przyjętych przez nas zasad opartych na współpracy i zaufaniu, a także jasnym i klarownym feedback’u.

Reakcje pracowników na podwyżkę

Nie jest zaskoczeniem, że każdy z pracowników zareagował na wiadomość o podwyżce z wielkim optymizmem. Dodatkowym efektem był fakt poinformowania o niej przed Świętami, co stanowiło wyjątkowy prezent od naszego Prezesa. Reakcje świadczą tylko o tym jak ważna jest zespołowość i wiara we wspólny cel.

Oto niektóre z nich:

Dziękuję za informację - dobrze jest widzieć rozwój firmy!

Podwyżki to zawsze najlepsza oznaka bardzo dobrej kondycji firmy, super! Tak trzymać!

To pokazuje jakie efekty przynosi nasza praca w projektach i jak idziemy do przodu! 

To kolejny z wielu dowodów na to, że firma prężnie się rozwija i że wszyscy mamy na to istotny wpływ. Będzie co świętować przez weekend!

Wysokość podwyżek od stycznia 2024

W WINS wysokość wynagrodzeń nie jest tajemnicą. Wszystko jest transparentne, dzięki czemu unikamy niedomówień. Pracownicy są fundamentem naszej firmy, dlatego też tak ważne jest, aby czuli się w firmie bezpiecznie i żeby ich praca była doceniona. 

Wysokość pensji od 2024 roku prezentuje się następująco:

Od 2024 roku podwyżki dla wszystkich pracowników WINS!

 

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus