Poradnik Przedsiębiorcy na 8. miejscu wśród najpopularniejszych serwisów biznesowych w Polsce

Poradnik Przedsiębiorcy na 8. miejscu wśród najpopularniejszych serwisów biznesowych w Polsce

Poradnik Przedsiębiorcy znalazł się już na 8. miejscu najchętniej odwiedzanych serwisów w branży – tak wynika z niezależnych badań Gemius/PBI przeprowadzonych na zlecenie portalu Wirtualnemedia. Według zestawienia za listopad 2019 r. pniemy się w górę wśród największych serwisów biznesowo-prawnych. W październiku cieszyliśmy się z 9 miejsca w skali kraju, tymczasem już miesiąc później, w listopadzie, statystyki Poradnika Przedsiębiorcy wyglądają jeszcze bardziej imponująco.

poradnik przedsiębiorcy

Z badania Gemius/PBI zleconych przez portal Wirtualnemedia wynika, że nasz serwis zanotował wzrost o ponad 100 tys. unikalnych użytkowników w porównaniu z miesiącem poprzednim.

Porównując wyniki, o których pisaliśmy ostatnio, Poradnik Przedsiębiorcy przeskoczył o kolejne miejsce w zestawieniu, zajmując 8 pozycję wśród najpopularniejszych portali biznesowo-prawnych w Polsce, takich jak Money, Businessinsider czy Infor.

W tym miejscu warto również zwrócić uwagę, że Poradnikprzedsiebiorcy.pl, jako jedyny z pierwszej dziesiątki zestawienia nie jest związany z żadną dużą grupą mediową ani wydawniczą. Serwis prowadzony jest w głównej mierze przez specjalistów z dziedzin księgowości, prawa oraz kadr i płac. Od 2013 r. rozwijany jest, udostępniając za darmo rzetelne i sprawdzone treści inspirowane realnymi problemami i potrzebami polskich przedsiębiorców.

Świetny wynik naszego wydawnictwa pozwala nam wierzyć w to, że codzienna praca, którą wkładają nasi eksperci w tworzenie i doskonalenie Poradnika Przedsiębiorcy i zamieszczanych w jego ramach artykułów, to kierunek, w którym warto się rozwijać.

Dziękujemy naszym czytelnikom za zaufanie!

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus