Poradnik Przedsiębiorcy w pierwszej 10! Jesteśmy wśród najpopularniejszych serwisów z branży biznes, finanse i prawo!

Poradnik Przedsiębiorcy w pierwszej 10! Jesteśmy wśród najpopularniejszych serwisów z branży biznes, finanse i prawo!

Dobrze znaleźć się w doborowym towarzystwie! Z przyjemnością informujemy, że nasz portal – Poradnikprzedsiebiorcy.pl pnie się do góry w statystykach. W badaniu Gemius/PBI, w październiku 2019 r. zajął 9 miejsce wśród serwisów z branży biznesu, finansów i prawa o największym zasięgu w Polsce!

Poradnik Przedsiębiorcy w raporcie Gemius

Jak wynika z raportu Gemius/PBI, Poradnikprzedsiebiorcy.pl po raz kolejny znalazł się w czołówce polskich serwisów prawno-biznesowych. Tym razem przeskoczyliśmy o jedno miejsce do góry, w porównaniu z rokiem 2018. W październiku 2019 odwiedziło nas już blisko 2 miliony i 600 tysięcy unikalnych użytkowników! Taki wynik klasyfikuje nas na 9 miejscu zestawienia, w którego czołówce znalazły się takie serwisy jak Money, Businessinsider, a także Rzeczpospolita.

Tak dobry wynik napawa nas dumą. Cieszymy się, że codzienna praca naszych ekspertów, wkładana w tworzenie Poradnika, została doceniona. Liczba osób odwiedzających nasz portal, w porównaniu do roku poprzedniego, wzrosła o ponad 250 tysięcy! Dziękujemy za zaufanie!

Popularność, którą nasz portal cieszy się wśród czytelników, pozwoliła nam wyprzedzić wiele poważanych redakcji, takich jak Bankier, czy Interia. W tym miejscu, pragniemy również przypomnieć, że jedynie Poradnik Przedsiębiorcy w pierwszej 10 zestawienia, nie jest związany z żadną dużą grupą wydawniczą. Co więcej, serwis funkcjonuje dopiero od 2013 roku.

Fakt, że z roku na rok znajdujemy się coraz bliżej czołówki, ramię w ramię z branżowymi gigantami, nie tylko cieszy, ale pozwala również wierzyć w dobry kierunek naszej pracy. Misją naszej firmy jest wspieranie współczesnych przedsiębiorców, co realizujemy m.in. poprzez dostarczanie rzetelnych, wysokiej jakości artykułów specjalistycznych. Mamy ambicje, by poprzez nasze działania stale podnosić jakość polskich treści internetowych o tematyce biznesowej.

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus