Ramię w ramię z najlepszymi - TOP SERWIS Poradnik Przedsiębiorcy

Ramię w ramię z najlepszymi - TOP SERWIS Poradnik Przedsiębiorcy

Początek roku obfitował w wiele sukcesów, które wspólnie osiągnęliśmy dzięki zaangażowaniu i ciągłej chęci rozwoju produktów. Dlatego z dumą możemy pochwalić się, że nasz portal - Poradnikprzedsiebiorcy.pl znalazł się w rankingu TOP 15 SERWISÓW O GOSPODARCE I PRAWIE.

W gronie z najlepszymi!

Zestawienie największych serwisów, opracowane przez Gemius/PBI, przedstawia wyniki za styczeń 2018 roku, uwzględniając najpopularniejsze serwisy w Polsce: Infor.pl, Money.pl czy Rp.pl. Występowanie wśród tak wielkich gigantów w branży jest dla nas niezwykle motywującym bodźcem i najlepszym odwzorowaniem wysiłku, który codziennie wkładamy w rozwijanie platformy.

Poradnikprzedsiebiorcy.pl w rankingu TOP SERWISÓW

W zestawieniu za styczeń 2018 osiągnęliśmy bardzo duże wyniki, które nie przeszły bez echa: w porównaniu do roku poprzedniego (styczeń 2017) zyskaliśmy aż o 87% większy wzrost zasięgu i o 166,1% w górę odsłon. Wypracowanie tak wysokich wyników spowodowało, że w rankingu wyprzedziliśmy jedne z wiodących redakcji, takich jak eGospodarka.pl, Gofin.pl czy TVN24BiS.pl Poza tym, na uwagę zasługuje również fakt, że nasz portal osiągnął największe zasięgi jako serwis nie związany z dużymi wydawcami.

Poradnikprzedsiebiorcy.pl w gronie z najlepszymi serwisami

Jak to się zaczęło?

Warto przypomnieć, że Poradnikprzedsiebiorcy.pl funkcjonuje na rynku zaledwie od 2013 roku, a w nowej odsłonie od niespełna dwóch lat. Tym bardziej cieszy fakt, że w tak krótkim czasie wznieśliśmy się na wyżyny, stając tym samym ramię w ramię z największymi gigantami w branży o tej tematyce. Dziś liczba naszych czytelników sięga blisko 3 milionów, kiedy wartość odwiedzin wynosi ponad 8 milionów na miesiąc.

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus