Web INnovative Software laureatem prestiżowej nagrody "Diamenty Forbesa" 2024!

Web INnovative Software laureatem prestiżowej nagrody "Diamenty Forbesa" 2024!

W tegorocznym rankingu "Diamenty Forbesa" redakcja magazynu Forbes Polska wyróżniła naszą firmę Web INnovative Software, przyznając jej prestiżową nagrodę za dynamiczny wzrost i innowacyjność. To dla nas bardzo ważna nagroda, ponieważ świadczy o zaangażowaniu i efektywności działań wszystkich pracowników.

Czym są “Diamenty Forbesa”?

“Diamenty Forbesa” to prestiżowy ranking, tworzony co roku przez redakcję Forbes Polska. Nagradzane są w nim najbardziej dynamicznie rozwijające się firmy w Polsce. Ranking opiera się na danych finansowych firm z ostatnich trzech lat, a głównym kryterium jest szybkość wzrostu wartości przedsiębiorstwa. 

Pełny ranking, w którym jesteśmy uwzględnieni, znajduje się na stronie: https://www.forbes.pl/diamenty/2024 

Natomiast artykuł na temat naszej działalności znajduje się tutaj: https://www.forbes.pl/diamenty/wizytowki/2024/web-innovative-software/w8xjlb5 

Inspiracja do dalszego rozwoju

"Diamenty Forbesa" to nie tylko prestiżowe wyróżnienie, ale także potwierdzenie stabilności i potencjału Web INnovative Software. Jest to motywacja do dalszego rozwoju i dowód na to, że wspólna praca przynosi efekty. Sukces firmy to rezultat pasji, elastyczności oraz ciągłego poszukiwania nowych i nieszablonowych rozwiązań.

Wierzymy, że nagroda zainspiruje innych do dążenia do doskonałości i innowacyjności w biznesie. To wyjątkowe wyróżnienie potwierdza pozycję Web INnovative Software jako lidera w branży oprogramowania księgowo-kadrowego online i jest dowodem na to, że polski biznes rozwija się dynamicznie, osiągając znaczące rezultaty.

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus