WINS z tytułem „Diamentu Polskiej Innowacyjności 2019”

WINS z tytułem „Diamentu Polskiej Innowacyjności 2019”

„Diamenty Polskiej Gospodarki 2019” rozdane! Miło nam poinformować, że nasza firma zdobyła tytuł „Diamentu Polskiej Innowacyjności 2019”, w związku z czym znalazła się wśród tegorocznych laureatów nagród „Diamentów Polskiej Gospodarki 2019”, przyznawanych w programie „Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki”.

24 stycznia 2020 r. w Sangate Hotel Airport w Warszawie odbyła się gala „Sylwetki i Marki 30-lecia Wolności RP”, podczas której docenieni zostali przedsiębiorcy i samorządy, które na przestrzeni ostatnich 30 lat przyczyniły się do rozwoju polskiej gospodarki.

Galę otworzył Prezes Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców (Przedsiębiorcy.pl) Robert Składowski. W swoim wystąpieniu wspomniał jak długą drogę przeszła Polska, aby być w tym miejscu gdzie jesteśmy obecnie i mieć możliwość dalszego prężnego rozwoju. Słowa uznania i gratulacje laureatom przekazali następnie Wiceprezydent Pracodawców RP Janusz Pietkiewicz oraz Janusz Piechociński – Prezes Izby Przemysłowo-Handlowej Polska-Azja. Gala została poprowadzona przez wyśmienitych konferansjerów Dorotę Gardias oraz Krzysztofa Ibisza.

Podczas uroczystości przedstawicielki Web INnovative Software odebrały nagrodę w kategorii „Diament Polskiej Innowacyjności – firma”. Program, w ramach którego została ona przyznana, od lat wyłania przedsiębiorstwa wyróżniające się na polskim rynku poziomem jakości, rzetelności oraz innowacyjności, a także te podmioty, które swoją działalnością na przestrzeni lat przyczyniły się do poprawy krajowej sytuacji społeczno-gospodarczej.

Nagroda „Diament Polskiej Innowacyjności” to duże wyróżnienie dla naszej firmy. Plasuje nas w czołówce polskich firm o nowoczesnym, wysoko rozwiniętym modelu zarządzania. Kryteria brane pod uwagę podczas wyboru zwycięskich podmiotów dotyczyły m.in. innowacyjności w zakresie organizacji pracy, kultury organizacyjnej oraz wartości, którymi kieruje się firma, wyznaczając kierunek swoich działań.

Dziękujemy za uznanie!

 

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus