Nic co ZWINNE nie jest nam obce!

Nic co ZWINNE nie jest nam obce!

Listopad to miesiąc, w którym rozpoczynamy długoterminowy cykl szkoleń rozwijających dla naszej kadry menedżerskiej: liderów i dyrektorów. Pierwszym szkoleniem, w którym braliśmy udział było szkolenie “Zwinność i SCRUM”, które prowadził Jacek Wieczorek (autor książki “Labirynty SCRUMA”).

Dwudniowe szkolenie okazało się bardzo owocne. Zweryfikowaliśmy posiadaną przez nas wiedzę o zwinności i metodzie pracy w Scrumie. Celem szkolenia było skonfrontowanie naszej pracy w tej metodzie i zidentyfikowanie, nad którymi obszarami musimy popracować w naszej organizacji.

Pierwszego dnia rozmawialiśmy czym jest zwinność w codziennej pracy i jakie są korzyści w takim podejściu. Drugi dzień był dniem o Scrumie - zwinnej metodologii pracy. Wszyscy byli bardzo zaangażowani, dlatego pytań nie było końca. 

Przypomnijmy, że Scrum w naszej firmie funkcjonuje już od 2014 roku. Początkowo obowiązywał tylko w zespołach IT, a od 2015 roku został wdrożony także w pozostałych zespołach (także w zespołach merytorycznych). Dzisiaj już nikt nie wyobraża sobie pracy bez codziennych wspólnych “daily”.

Nasze szkolenie odbyło się w naszym biurze w Jeleniej Górze. Całe nowe biuro dało nam bardzo wysoki komfort szkolenia się. Natomiast wieczorem udaliśmy się na wspólną kolację na słuszny kawał mięcha grillowanego na ogniu. Było pysznie.

Kolejne szkolenia już wkrótce!

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus