Szkolenie z VAT w zespole księgowym

Szkolenie z VAT w zespole księgowym

W zespole księgowym WINS nie brakuje zapału do ciągłego rozwijania się i pogłębiania wiedzy. Tempo zmian zachodzących w podatkach jest ogromne, dlatego chcąc rozwijać się, nie można odpuszczać nauki oraz monitorowania reform. 

W pracy księgowego ważna jest nie tylko wiedza praktyczna, ale przede wszystkim merytoryczna, dlatego dbamy o to, aby stale się rozwijać.

Uczestnictwo w kursach pozwala nam poszerzyć wiedzę z tematyki księgowości i podatków

Chcąc pomagać przedsiębiorcom korzystającym z systemu wFirma, w ich codziennych problemach, zespół księgowy uczestniczy w realizacji kursu online z pełnej księgowości. Dzięki temu przygotowuje się na moment kiedy udostępnimy moduł FK dla indywidualnych użytkowników. Dodatkowo w ubiegłym tygodniu, księgowe miały możliwość skorzystania z kursu jednodniowego we Wrocławiu, który obejmował temat: “Podatek VAT w 2022 rok faktury, JPK_VAT, korekty, pakiety Slim VAT, WNT, WDT”.

Na szkoleniu był poruszany temat reform, które weszły już w życie, ale także planowanych zmian. Dzięki temu nasz zespół księgowych ma pełną świadomość tego, z jakimi problemami mogą mierzyć się przedsiębiorcy - otrzymana wiedza oraz własne notatki z pewnością będą wartością dodaną w codziennej pracy!

 

Udostępnij artykuł na:

Zostań częścią zespołu!

Zacznij z nami budować innowacyjne produkty dla biznesu. Stale szukamy utalentowanych i zaangażowanych ludzi do naszych zespołów.

Dołącz do nas Dołącz do nas
Kaktus